Diskuse nad zajímavými otázkami, hledání skrytých souvislostí

Komentáře

Autor: OKO

avatar

280116

AC do rálného světa - experiment

Jedním ze zajímavých témat souvisejících s AC je otázka, zda je možno uskutečnit cestu mimo tělo na nějaké konkrétní reálné místo a po návratu do normálního stavu vědomí o tom podat zprávu, která bude odpovídat skutečnosti.
A protože nás to s Photonicem opravdu hodně zajímá, už před časem jsme se rozhodli, že pokud bude tuto schopnost ochoten někdo předvést a prokázat ji, tak na naše náklady zorganizujeme a zdokumentujeme kontrolovaný experiment.
Experiment jsme zatím vymysleli tak, že ani není nezbytně nutný fyzický kontakt a dotyčný tak, pokud bude chtít, může zůstat v anonymitě. Veškerá komunikace mezi námi se odehraje transparentně na tomto fóru, pro každý experiment založíme samostatné téma, kde bude experiment krok po kroku zdokumentován.

Experiment se skládá ze dvou základních a jednoho kontrolního kola. Základní kolo experimentu je navrženo tak, aby bylo maximálně vstřícné k pokusné osobě.

Návrh základního kola experimentu:

  1. Dotyčný si zvolí 10 běžných předmětů, které zná, nejsou moc velké, nedělá mu problém je od sebe vizuálně odlišit a nám nebude dělat problém je obstarat (např. svíčka, pantofel, Rubikova kostka, atd...)
  2. Dotyčný určí nějakou jemu známou veřejnou úschovnu zavazadel a číslo skříňky. Důležité je, aby dotyčný to místo znal co nejlépe (když to nebude někde mimo ČR, tak se asi přizpůsobíme)
  3. My vybereme nějaký z těch 10ti předmětů a umístíme jej do úschovné skříňky. Celé to natočíme na video. Já odešlu Photonicovi digitálně podepsaný mail, ve kterém bude uveden vybraný předmět spolu s datumem, časem a místem umístění.
  4. Dotyčný bude mít dohodnutý počet dní na to, aby astrálně vycestoval a zjistil, který předmět se ve skříňce nachází a svůj verdikt zde zveřejnil.
  5. My zde vzápětí zveřejníme ten digitálně podepsaný mail + video a uvidíme, zda je shoda s verdiktem dotyčného.


Kontrolní kolo experimentu se od základního liší jen tím, že s Photonicem vybereme nějaký jiný zcela běžný předmět, který se ale nenachází mezi těmi 10ti, co si zvolil dotyčný. Cílem je zjistit, zda musí předem existovat nějaká mentální vazba na předmět či nikoliv. Pokud někdo zvládne všechna tři kola, myslím, že můžeme jev považovat za prokázaný. Pokud dotyčný v kontrolním kole selže, provedeme ještě dalších pět základních kol. Celkem 7 základních kol téměř vyloučí náhodné uhodnutí. Pravděpodobnost je 1:10 000 000. Pokud tedy ve všech 7 kolech uspěje, budeme moci jev prohlásit za prokázaný s tím, že ale musí existovat mentální vazba na sledovaný předmět.


Pokud máte někdo návrh, jak experiment vylepšit nebo Vás napadá nějaký jiný jednodušší způsob, jak reálnost AC ověřit, tak sem s tím.
Pokud má někdo odvahu stát se pokusnou osobou, dejte sem o sobě prosím vědět.

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking