Diskuse nad zajímavými otázkami, hledání skrytých souvislostí

Komentáře

Autor: OKO

avatar

120316

Teleskop "Santilli" objevil cizí entity ?

Pozn. OKO: Jedná se o poněkud kontroverzní, nicméně pro diskusi snad zajímavý, článek, na který jsem náhodou narazil, tak to prosím berte s rezervou.

Někteří vědci hledající důkazy o anti-hmotě ve vesmíru tvrdí, že narazili na dosud neznámé "neviditelné" formy života zde na Zemi, které nás mohou například špehovat, aniž o tom máme tušení.Thunder Energies Corporation, což je společnost zabývající se optikou, jadernou fyzikou a energetikou, tvrdí, že objevili "neviditelné entity", kteří žijí v zemské atmosféře.
Společnost je řízena kontroverzním italsko-americkým jaderným fyzikem Dr. Ruggero Santillim, který získal své vzdělání na Harvardu, ovšem mnoha vědci hlavního proudu je odmítán a označován za "periférního vědce". On naopak označuje odmítání své práce jako spiknutí proti "nové vědě", která je často v rozporu s ustálenými teoriemi, jako je například Einsteinova teorie relativity.
Tento fyzik říká, že objev byl učiněn pomocí dalekohledu Santilli, vyvinutého ve snaze objevit důkaz teoretických galaxií, asteroidů a kosmického záření složených z anti-hmoty. Výzkumný tým se dokonce obává, že dosud neznámé mikro-životní formy mohou provádět tajné sledování na Zemi, vzhledem k tomu, kdy byly nalezeny.
Dalekohled používající konkávní čočky (opak spojek standardních dalekohledů) stále čeká na ochrannou známku a patent, ale pan Santilli je přesvědčen o tom, že je schopen odhalit formy života, které nemohou být vidět pouhým okem.
Řekl: "Je to vzrušující objev. Nevíme, co tyto subjekty jsou. Jsou pro naše oči, naše dalekohledy nebo tradiční dalekohledy Galileo zcela neviditelné, ale tyto objekty jsou plně viditelné kamerami připojenými k našemu Santilli dalekohledu.. Od úsvitu naší civilizace, až do okamžiku této aktuální zprávy, jsme my lidé věřili, že vše, co existuje, je jen to, co můžeme vidět svýma očima a našimi optickými přístroji. To se teď změnilo, protože jsme prokázali existenci subjektů, které existují v našem suchozemském prostředí - jsou pro lidské oko  a optické přístroje neviditelné, ale jsou plně viditelné novými nástroji, a proto se dramaticky rozšiřuje naše představa o vnímatelném Vesmíru a vznikají dalekosáhlé možnosti budoucího vývoje a objevů, které jsou možná v tomto okamžiku mimo naši představivost. "Santilli tvrdí, že objevili "alespoň dva druhy" neviditelných pozemních subjektů (ITES) - tmavé, které ponechávají tmavý obraz ve světlém pozadí digitální kamery připojené k dalekohledu a světlé, které dělají pravý opak.
Tvrdí, že výsledky, které byly publikovány jako "zjevná detekce prostřednictvím nových dalekohledů s konkávními čočkami jinak neviditelným suchozemská entit (ITE)," v časopise American Journal of Modern Physics, byli podle nejmenovaných amerických astronomů "nezávisle ověřeny". Ovšem ve videu vydaném jeho společnosti na YouTube, Dr Santilli dal svá zjištění dále "dramatizuje".
Řekl: "Otázka, co tyto subjekty jsou, musí být zodpovězeny naší vládou, protože tyto subjekty se zdají být určeny k neoprávněnému sledování citlivých občanských, průmyslových a vojenských zařízení."
Dr. George Gaines, prezident společnosti, také plně podporuje závěry výzkumu.
Řekl: "To, co jsme se naučili je to, že realita je mnohem větší, než se původně předpokládalo. Santilliho dalekohled nám umožňuje vidět věci, které jsme nikdy předtím neviděli."

Zdroj: Express.co.uk, Thunder-energiesNaposledy upravil OKO dne 12/3/2016, 2:57 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : Odkazy)

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking