Diskuse nad zajímavými otázkami, hledání skrytých souvislostí

Komentáře

Autor: Photonic

avatar

http://www.photonic.cz
210216

pozorování UFO červenec 1991

.... na letním táboře bylo mi asi 12. let jsem pozoroval  s dalšími 10 lidmi hvězdy: Naší pozornost si neustále vynucovala zvláštní hvězda, která evidentně měnila barvu a s každou změnou barvy změnila geometrický tvar.
zvláštní bylo že sem měl pocit, že to jiným neni zvláštní a to přesto, že jsem na hvězdu neustále upozorňoval. Stejně postupně lidi odcházeli, že jsou unavený, až jsem tam byl sám a fascinovaně koukal nahoru. červený čtverec, modré kolo, modrý trojúhelník, který začal rotovat po několika otáčkách se zastavil a vystřelil do hvězdného prostoru světelný paprsek. Pamatuji si jak říkám viděli jste to ? Podívám se vedle sebe a tam nikdo. Zůstal jsem tam sám. pak jsem nad lesem viděl jak něco letí. to něco nemělo tvar a bylo to černější než noční obloha až to zastiňovalo to hvězdy. Prolítlo to absolutně nehlučně ode mně tak do 200 metrů, ale spíš blíže, bylo to obrovské. Měl jsem pocit, že za krátkým polem to jakoby přistálo a tak jsem se rozběhl tím směrem to prozkoumat. když jsem doběhl na hranici tábora uvědomil jsem si že to dělat nemám, že tam nemám chodit tak jsem se otočil a vrátil do stanu to už nikdo nikde skutečně nebyl komu bych to mohl říci. Až pocať si to dokážu případně fyzikálně vysvětlit. Co si nedokážu vysvětlit je stav mysli a vzpomínka, že koukám z toho místa průletu té věci na sebe a vidím se jak koukám na horu. Ještě po tolika letech mám husí kůži když si na to vzpomenu. žádný únos žádní mimozemšťané, žádné pokusy, žádné odběry, nic, jen jak koukám nahoru a já se dívám na sebe dolů vzpomínka, spíš záblesk vzpomínky. další zvláštnost je, že tu husí kůži mám jen na pravé polovině těla.

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking