Diskuse nad zajímavými otázkami, hledání skrytých souvislostí

Komentáře

Autor: iva.sam


040216

Astrounati z Apolla nafilmovali UFO

Video zobrazuje UFO, jak pozoruje Apollo 15. Astronauté byli varováni, aby opustili Měsíc. Historický videozáběr Apolla 15 ukazuje UFO ve tvaru talíře, visící nad kráterem, očividně sledující 2 astronauty, jak chodí po Měsíci. Video Apolla 15 bylo nahráno na YouTube 5. března 2015 a zvýšila se možnost, že se jedná o vyspělou vesmírnou loď monitorující misi Apolla. Výpovědi astronautů a informátorů odhalily, že např. mise Apolla 11 byla monitorována dvěma vesmírnými loděmi, které visely nad kráterem – údajně poskytujíce varování NASA. Vesmírná loď by mohla být mimozemského původu. Další zajímavou možností je, že Apollo 15 nafilmovalo UFO, jež patří k vysoce tajnému vesmírnému programu, znovu tak varujíc astronauty Apolla a samotnou NASA před dalšími měsíčními misemi.Na tomto videu se astronauti Jim Irwin a David Scott nalézají na měsíčním povrchu. Je slyšet, jak Scott poskytuje komentář k filmu, točí Irwina, spolu s okolním terénem. Scott se pohybuje oblastí a ukazuje bílý letící objekt ve tvaru talíře, jak visí nad okrajem kráteru. Jeho první komentář, když spatří objekt je: „Jejda!“ – a pak švenkne stranou. Scott zaostřil kameru na zem, což je nezvyklé, vzhledem k podivnému objektu visícímu blízko kráteru. Jeho komentář „jejda“ a okamžité švenknutí jinam naznačuje, že se úmyslně snaží nezaostřovat na UFO. Nicméně kamera několikrát mine objekt, aniž by se na něm zastavila či na něj zaostřila. To ponechává diváka v údivu nad tím, proč byl podivný bílý objekt ignorován. Scottovo chování dává vznikat možnosti, že měl příkaz UFO ignorovat a místo toho měl točit neškodný ráz měsíční krajiny. Bylo jeho zvláštní chování při filmování výsledkem nějakého varování NASA, které obdržel a jež se týkalo programu Apolla?

Časopis Modern People ve svém červnovém čísle z roku 1975 uveřejnil to, co mají být fotografie od Buzze Aldrina, tedy fota dvou UFO pozorujících Apollo 11 na Měsíci.
Fota zde: http://ronrecord.com/astronauts/armstrong-collins-aldrin.html

Možná odpověď na tuto záležitost se vynořuje na základě událostí spojených s přistáním Apolla 11 na Měsíci v roce 1969. Po přistání lunárního modulu Apolla 11 na povrchu Měsíce existoval údajně radiový přenos od Neila Armstronga během oněch záhadných dvou minut ticha v rádiu. V tomto přenosu Armstrong uvedl, že tam bylo obrovské UFO, visící nad horizontem a sledující chůzi astronautů po měsíčním povrchu.Podle Timothyho Gooda, autora knih Above Top Secret (1988), amatérští radiooperátoři obdrželi signály VHF, přenášené z Apolla 11 do hlavního štábu NASA v Houstonu, a zachytili následující zprávu, kterou NASA před veřejností skryla:

Řízení mise:
„Co je to tam? Řízení mise volá Apollo 11.“

Apollo 11:
„Ty děti jsou velký, pane…obrovský…Ó bože, tomu byste neuvěřil! Říkám vám, že tu jsou další vesmírné lodě…seřazené na vzdálené straně okraje kráteru…jsou tu na Měsíci a pozorují nás.“ (Above Top Secret, strana 384).


Maurice Chatelain, inženýr pro komunikaci NASA v penzi, který pomohl vyvinout komunikační systém používaný misemi Apolla na Měsíci, řekl v roce 1976, že Armstrongovo pozorování dvou UFO nad měsíčním kráterem bylo úmyslně NASA zadrženo před veřejností a médii: “O tomto setkání NASA věděla, ale nikdo o tom nemluvil, až nyní.“ Podle Timothyho Gooda, Dr. Vladimir Azhazha, fyzik a profesor matematiky na univerzitě v Moskvě, si byl v té době také vědom tohoto tajemství Armstrongova radiového přenosu. „Neil Armstrong vysílal zprávu k řízení mise o tom, že je pozorovaly dva velké, záhadné objekty poté, co přistáli blízko měsíčního modulu. Avšak jeho zprávu veřejnost nikdy neslyšela, protože ji NASA cenzurovala.“ (Above Top Secret, strana 384).
Tak proč NASA nakonec ukončila program Apolla, pokud tam již byly vyspělé vesmírné lodě a pozorovaly jejich přistání? Odpověď podle Armstronga, jak tlumočil nejmenovaný profesor na sympóziu NASA, je následující:

Profesor:
„Co se to tam veku stalo s Apollem 11?“

Armstrong:
„Bylo to neuvěřitelné…ovšem, vždycky jsme věděli, že je tu tato možnost… faktem je, že jsme byli odrazeni. Pak nebyly pokládány žádné otázky na nějakou vesmírnou stanici či město na Měsíci.“

Profesor:
„Co myslíte tím «odrazeni»?“

Armstrong:
„Do podrobností zacházet nemohu, krom toho, že jejich lodě byly daleko lepší než naše, jak velikostí, tak technologií. Páni, ty byly velké! … a hrozivé…. Ne, už tu není žádná otázka ohledně nějaké vesmírné stanice.“

Profesor:
„Ale NASA má další mise po Apollu 11.“

Armstrong:
„Přirozeně, NASA byla v tu dobu tomu oddána a nemohla riskovat paniku na Zemi…. Ale byl to skutečně velký sólokapr a pak zase zpátky. (Above Top Secret, strana 186).

Pokud byla vskutku NASA od Měsíce odrazena, pak se následné mise, jako bylo Apollo 15, rozběhly pouze jako ‚procvičení‘ veřejných vztahů, za účelem vyhnout se „panice na Zemi“ z brzkého konce měsíčních misí s posádkou. UFO ve tvaru talíře, nafilmované Apollem 15, může být vyspělý letoun, který monitoroval mise Apolla a dal NASA jasné varování, aby ukončila program. Pokud je tomu tak, bylo UFO mimozemského původu, anebo je pro ně konvenčnější vysvětlení?
(NASA ale vypustila ještě další mise Apolla. Apollo 16 (16.-27. dubna 1972), kdy došlo k prvnímu přistání na měsíční vrchovině. Apollo 17 (7.-19. prosince 1972), kdy na povrch Měsíce vystoupil John Young a Charles Duke. Pak NASA program oficiálně ukončila. NASA však plánovala další mise Apollo 18, 19 a 20, které měly ale být zrušeny. Vychází najevo např., že Apollo 18 však vedlo tajnou vojenskou misi – a dlouho se hovoří i o nálezu mimozemské lodě a mrtvého humanoida Apollem 20 – pozn. překl.)

Nedávno vystoupili na veřejnost dva informátoři, kteří prozradili existenci tajných vesmírných programů se základnami na Měsíci. Randy Cramer a ‘Corey’ (alias GoodETxSG), oba tvrdí, že byli nejprve vzati na tajnou základnu na Měsíci v roce 1987 jako 17-letí, kde separátně začali 20 let svých cest za povinnostmi ve svých příslušných vesmírných programech. Tajnou měsíční základnu nazývají Lunar Operations Command (LOC) a tvrdili, že byla používána vojenskými pracovníky, patříc k tajnému vesmírnému programu a navštěvujícím mimozemských lodím. V jednom e-mailu ‚Corey‘ tvrdí, že se LOC začala stavět na konci 50. let v jedné opuštěné měsíční základně. Jsou-li výpovědi Coreye a Randyho správné, LOC byla již funkční během přistání Apolla mezi lety 1969-1972.

Knihy Above Top Secret: [url=http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Dstripbooks&field-keywords=Above Top Secret]http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Dstripbooks&field-keywords=Above%20Top%20Secret[/url]

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking